Бесплатна достава и монтажа на акумулатори

Разгледајте ја нашата богата понуда на акумулатори од врвни брендови

Разгледај

Дозволете му на вашиот автомобил да блесне

Дознајте за нашите производи

Разгледај колекција

Запознајте се со волшебникот што ги чисти дури и највалканите гуми

К2 Болд е користен од милиони корисници ширум светот.

Разгледај производ

Избрана колекција

Види повеќе
K2 Син Силикон 85гр +315°C
К2 K2 Син Силикон 85гр +315°C
129 Ден.
На залиха
К2 Клима Фреш 150млК2 Клима Фреш 150мл
К2 К2 Клима Фреш 150мл
389 Ден.
На залиха
WD40 100 мл. - Мултинаменски спреј
Одбери опции
WYNN's Паста за Чистење на Рацете 3.78л
WYNN's Фикс за Гуми 300 мл
WYNNS WYNN's Фикс за Гуми 300 мл
499 Ден.
На залиха
WYNN's Чистач на Маска и Дисплеј 500мл
WYNN's Чистач на Маска 300мл
WYNN's Подмачкувач на Ланци 500мл
WYNN's Отстранувач на Гребаници
WYNN's Чистач на Тркало 500мл
WYNN's Сјај за Гуми 500мл
WYNNS WYNN's Сјај за Гуми 500мл
451 Ден.
На залиха
WYNN's Чистач на Стакло 550МЛ
WYNN's Универзален Одмастувач 500мл
WYNN's Чистач на Теписи
WYNNS WYNN's Чистач на Теписи
390 Ден.
На залиха
K2 Црн Силикон +350°CK2 Црн Силикон +350°C
К2 K2 Црн Силикон +350°C
Од 129 Ден.
На залиха
Одбери опции
K2 Сив Силикон 85 ГР +350°C
К2 K2 Сив Силикон 85 ГР +350°C
129 Ден.
На залиха
K2 Црвен Силикон 300гр +350°C
K2 Црвен Силикон 85гр +350°C
K2 Prolok Medium - заштита за навој
K2 Prolok - заштита за навој
К2 K2 Prolok - заштита за навој
225 Ден.
На залиха
K2 Tire Doktor - лепак за гумиK2 Tire Doktor - лепак за гуми
К2 K2 Tire Doktor - лепак за гуми
389 Ден.
На залиха
К2 Bandex - Лента за репарација на издувни цевки
K2 AUTOBAND - лента за заптивање
K2 Bondix 3г - универзален супер лепакK2 Bondix 3г - универзален супер лепак
K2 Glass Doctor - лепак за стаклоK2 Glass Doctor - лепак за стакло

Бесплатна достава за нарачки над 1500 МКД

Ви нудиме брза и безбедна достава за сите нарачки во рок од 24-48 часа.

Корисничка поддршка

Достапни сме 24/7 при изборот на вистинските продукти за вашиот автомобил. Контактирајте не овде, или преку Messenger.

Контактирај вработен од Скопје

За сите прашања и нарачки во Скопје или во околината, јавете ни се на 078 430 677

Контактирај вработен од Прилеп

За сите прашања и нарачки во Прилеп или во околината, јавете ни се на 077 574 243

Акумулатори

Види повеќе
SCORPION 100Ah
SCORPION SCORPION 100Ah
4,800 Ден.
На залиха
SCORPION 83Ah
SCORPION SCORPION 83Ah
3,990 Ден.
На залиха
SCORPION 75Ah
SCORPION SCORPION 75Ah
3,700 Ден.
На залиха
SCORPION 66Ah
SCORPION SCORPION 66Ah
3,170 Ден.
На залиха
SCORPION 55Ah
SCORPION SCORPION 55Ah
2,640 Ден.
На залиха
Одбери опции
SCORPION 45Ah
SCORPION SCORPION 45Ah
2,160 Ден.
На залиха
Одбери опции
VP VISION 105Ah AGM
VP VISION VP VISION 105Ah AGM
13,690 Ден.
На залиха
VP VISION 95Ah AGM
VP VISION VP VISION 95Ah AGM
10,990 Ден.
На залиха
VP VISION 80AH AGM
VP VISION VP VISION 80AH AGM
9,490 Ден.
На залиха
VP VISION 70Ah AGM
VP VISION VP VISION 70Ah AGM
8,399 Ден.
На залиха
VP VISION 60AH AGM
VP VISION VP VISION 60AH AGM
7,399 Ден.
На залиха
VP MAXIMUS 110Ah
VP MAXIMUS VP MAXIMUS 110Ah
7,290 Ден.
На залиха
VP MAXIMUS 100Ah
VP MAXIMUS VP MAXIMUS 100Ah
5,990 Ден.
На залиха
VP MAXIMUS 88Ah
VP MAXIMUS VP MAXIMUS 88Ah
5,490 Ден.
На залиха
VP MAXIMUS 75Ah
VP MAXIMUS VP MAXIMUS 75Ah
4,790 Ден.
На залиха
VP MAXIMUS 62Ah
VP MAXIMUS VP MAXIMUS 62Ah
3,790 Ден.
На залиха
VP MAXIMUS 52Ah D+
VP MAXIMUS VP MAXIMUS 52Ah D+
3,290 Ден.
На залиха
ULTIMATUM 12v 70Аh EFB START STOP
ULTIMATUM ULTIMATUM 12v 70Аh EFB START STOP
8,990 Ден.
На залиха
ULTIMATUM 12v 60 Ah D+ EFB START STOP
ULTIMATUM ULTIMATUM 12v 60 Ah D+ EFB START STOP
7,690 Ден.
На залиха
REACTOR 12v 75Аh D+ со магично око

Брендови

Сите брендови

Статии

Види повеќе
Пет совети за самостојно одржување на автомобил

Пет совети за самостојно одржување на автомобил

Ова се неколку работи на кои треба да внимавате доколку сакате да го користите вашиот автомобил подолго време.

Попусти и изненадувања

Дознајте први за нашите попусти и изненадувања директно на вашата емаил адреса.

Каде се лоцирани нашите продавници?

Улица Прашка 78

Понеделник - Сабота: 08:00 - 21:00
Недела: Затворено

Земи насоки

Ѓорче Петров 124, Скопје

Понеделник - Сабота: 08:00 - 21:00
Недела: Затворено

Земи насоки