SCORPION 55Ah


Поларитет: Десни +
Цена:
3,589 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

 • Капацитет: 55Ah
 • Стартна снага: 480A
 • Поларитет: Десни +, Леви+
 • Апликација: Премиум акумулатор за понови генерации. 
 • Димензии ДxШxВ (во mm): 241*175*175
 • Гаранција: 30 месеци
 • Калциум технологија (Ca - Ca)
 • Стандардна стартна струја
 • Многу поволен однос на цена и квалитет
 • Вградена дршка
 • Гаранција 24 месеци
 • Можеби ќе ви се допадне...

  Разгледувани производи