К2 Болд 700 мл. - АТОМИЗЕР

Liquid error (product-info line 70): -Infinity

Цена:
299 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Сензационален производ за нега и изглед на гумите.
  • Содржи посебни силиконски полимери за исклучително посебен сјај.
  • Не остава флеки и обезбедува долгорочна заштита од матирање,избледување и пукање.
Видео со упатство за употреба:

 

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи