WYNN's Сјај за Гуми 500мл


Цена:
451 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Специјална формула за заштита на гумите од стареење, оштетување од сонце и т.н.

Спречува абење и пукање на зидовите на гумите оставајќи фантастичен и долготраен влажен изглед на гумите.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи