WYNN's Паста за Чистење на Рацете 3.78л


Цена:
959 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Паста за чистење на рацете со природна, биоразградлива чистачка за раце која не содржи растворувач на нафта. Содржи микро гранули за совршено и брзо чистење без потреба од вода.

АПЛИКАЦИИ
  • Отстранува маснотии, лубриканти, лепила, битуменски масла од катран, бои, итн.
  • Нема потреба од вода. Содржи тензиоактивни агенси.
  • Не создава блокади во одводите. Содржи масло од алое вера, ланолин и јојоба за да ги одржува рацете меки.
  • Расчистете ги рацете со d-Limonene, растворувач кој е извлечен од портокали.
  • Има пријатен мирис на цитрус и нема вештачки мириси.
  • Ги остава рацете меки, не лепливи.
  • Има посебна карактеристика за чистење без употреба на нафтени растворувачи.
  • Содржи екстра-убава пемза што темелно ја чисти кожата, но повеќе нежно отколку другите рачни средства за чистење од овој вид.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи