WYNN's Чистач на Стакло 550МЛ


Цена:
306 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Специјална формула која е дизајнирана да одстрани остатоци од инсекти, мрснотија, нечистотија.

Погодно за чистење на огледала, стакло и светла. Остава пријатна миризба и голем сјај.

Начин на употреба:

  1. Испрскајте на саканата површина
  2. Исчистете со крпа

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи