WYNN's Чистач на Маска 300мл


Цена:
359 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Чистачот и заштитата на WYNN's е нов начин за чистење и обновување на вашата маска.

  • Производот е специјално формулиран за употреба на современи возила.
  • Ги чисти, обновува и штити таблите, екранот на допир и украсите за внатрешни работи.
  • Активната формула за пена овозможува прецизна примена, избегнувајќи преголемо загадување на ветробранското стакло.
  • Неговите анти-статички и УВ заштитни својства се борат против создавање прашина, додека се спречува обезбојување и пукање на таблите со пријатен мирис.
АПЛИКАЦИИ

Ефикасно на пластика, кожа, винил, гума и дрво.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи