WYNN's Чистач на Теписи


Цена:
390 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Специјална формула која го одстранува непријатниот мирис и безпрекорно ги чисти текстилните површини оставајќи свежина со пријатен мирис.

Начин на употреба:

  1. Протресете пред употреба.
  2. Прснете на мал дел од површина што не се гледа за да ја испитате издржливоста на бојата.
  3. Испрскајте од пењата и оставете да делува околу 1 мин и потоа избришете со чиста крпа.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи