WYNN's Чистач на Маска и Дисплеј 500мл


Цена:
299 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

WYNN's Чистач на Маска и Дисплеј е специјално формулиран за употреба на современи возила со TOUCHSCREENS.

Неговата без-силиконска мат-финиш & TOUCHSCREEN безбедна формулација, чисти, обновува и ја штити таблата, површини осетливи на допир и украси за внатрешни работи.

  • Производ базиран на вода, специјално формулиран за да обезбеди непропустлив и издржлив финиш на контролната табла на возилото и дисплеите со течен кристал, плазма, итн.
  • Погоден за чистење на отпечатоци од прстите на екранот на допир.
  • Ги елиминира сите видови нечистотии, а нема никакви некомпатибилности со материјалот што најчесто се користи во таблите деновиве.Идеално чистење на чувствителни површини без гребење.
  • Без амонијак, парфеми и растворувачи.
  • Отстранува нечистотија, прашина, маснотии, стапалки и никотин и темелно чисти без да остави остатоци.
  • Со антстатички ефект се обезбедува површина без прашина и нечистотија.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи