WYNN's анти-инсект 1000мл


Цена:
179 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Концентриран производ за чистење за системи за миење на шофершајбната.

Ги отстранува инсектите, масните наслаги и нечистотијата од шофершајбната и фаровите.
Не напаѓа боја или гума и не остава бели потези на каросеријата.
Не предизвикува рефлексии на прозорците.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи