WD40 100 мл. - Мултинаменски спреј


Големина: 100мл
Цена:
191 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Оригиналната формула на WD-40 мултинаменски спреј достапен во повеќе опции. Овој уникатен продукт служи за повеќе од 2000 функции, вклучувајќи заштита од рѓа и корозија на металот, олабавува заглавени делови, подмачкува, чисти замастени делови...

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи