VP POWER 72ah


Цена:
4,999 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Капацитет: 72Ah
  • Стартна снага: 680A
  • Поларитет: Десни +
  • Апликација: Премиум акумулатор за понови генерации. 
  • Димензии ДxШxВ (во mm): 276 x 175 x 175
  • Калциум технологија (Ca - Ca)
  • Стандардна стартна струја
  • Многу поволен однос на цена и квалитет
  • Вградена дршка
  • Гаранција 25 месеци

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи