USB Type-C Кабел 1.5м


Боја: Црн
Цена:
377 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

FIFO USB Type-C кабелот е перфектниот кабел за дома или за вашиот автомобил. Одлична должина од 1.5 метри за полесно синхронизирање и полнење на вашиот уред. 

  • Префрла музика и слики во само неколку секунди
  • Можност за поврзување на сите уреди со Type-C поврзувач
  • Може да се користи со било кој усб полнач или компјутер
  • 1.5 метри долг кабел
  • Достапен во две бои, бела и црна.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи