USB Кабел за Micro USB 1.2м


Цена:
311 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

FIFO Micro USB кабелот е перфектниот кабел за дома или за вашиот автомобил. Одлична должина од 1.5 метри за полесно синхронизирање и полнење на вашиот уред. 

  • Префрла музика и слики во само неколку секунди
  • Mожност за поврзување на сите уреди со Micro USB поврзувач
  • Може да се користи со било кој усб полнач или компјутер
  • 1.2 метри долг кабел

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи