MyMe Fit - Флексибилни Превитливи Слушалки


Цена:
565 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Лесни и удобни: Премиум спортски слушалки со многу ефективен дизајн и пасивна изолација на звук. Екстремно удобни каде и да одите. Одлично стојат прицврстени за вашето уво.

Чист и остар звук: Кристално чист звук со одличен бас. Компатабилни со сите типови и брендови на телефони, МП3 плејери, таблети... 

HANDS FREE Повици: овие слушалки ќе ви овозможат стерео музика и hands-free телефонски повици истовремено. Телефонските повици немаат стерео ефект, така што звукот доаѓа само во едното уво за безбедност при возењето.

Се конектираат на стандарден 3.5 mm приклучок.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи