MYME Универзални Слушалки со Трифолд Дизајн


Цена:
753 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Слушалките MyMe M7 се идеални за студија, на улица или дома.

Овие стерео слушалки доаѓаат со квалитетни додатоци. Исклучително удобни перници и сето тоа по непобедлива цена.

Слушалките обезбедуваат одличен квалитет на звукот.

Слушаjте музика и одговараjте на повици лесно.

Достапни во две бои: Црни и Црвени.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи