MYME Соларен Бекап Батериски Полнач


Цена:
1,216 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

MyMe соларен полнач за телефон со висока силиконска заштита, ABS + материјал, водоотпорно пластично куќиште. Уникатен дизајн, со заштита од лизгање.

СУПЕРИОРНА ГРАДБА: вграден фенер и батерија со голем капацитет од 4400 mAh опремена со компактен соларен панел што помага во полнење на батеријата со сончева светлина. Еколошки производ, идеален за надворешна употреба.

ОТПОРЕН НА ШОК И СИЛЕН ПРИТИСОК: Вклучени се микро USB кабли и микро USB порти. LED фенерче кое работи совршено во мрак, особено во итни случаи.

ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ: Идеален е за долги патувања, летови, патувања со воз, пешачење или кампување. Многу е лесен за транспорт. Можете да го понесете со вас каде и да одите.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи