MYME Држач за Шофершајбна Универзален


Цена:
707 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Универзалниот држач за шофершајбната и контролната табла е удобен и без проблеми ќе го држи стабилно вашиот уред во автомобилот.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи