MYME Белив Хендс Фри Слушалки


Цена:
614 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Овие MYME хендс-фри слушалки нудат полн и богат звук со чиста јасност и топлина. Специјално се дизајнирани да пружат комфорт и удобност во вашето уво дури и со саати. Имаат меки силиконски типки во различни форми и големини за да се прилагодат кон сите ваши преференции.


Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи