My Shaldan V7 Peach - Миризлив Гел


Цена:
249 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Светол овошен букет којшто потсетува на мирисот на свежи праски. Совршено доловен мирис, сочен и свеж.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи