My Shaldan V7 Orange - Миризлив Гел


Цена:
249 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Shaldan V7 портокал отвара со сочни портокали кои ги оживуваат сетилата; модерен состав со силен, но изненадувачки свеж карактер.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи