My Shaldan V7 Lemon - Миризлив Гел


Цена:
249 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Оваа комбинација совршено го доловува мирисот на свеж цитрус со богатата арома на сочен лимон. Мал допир на комплексни флорали и овошја го заокружува овој зачудувачки мирис.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи