My Shaldan V7 Apple - Миризлив Гел


Цена:
249 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Оваа арома од комбинација на вкусни ноти од црвено јаболко и цимет гарантира опуштање на вашите сетила веднаш штом ја осетите во вашиот автомобил.

 

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи