My Shaldan Свеж Портокал


Цена:
149 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Shaldan Портокал е сладок, вкусен и свеж, презентира ароми од портокал и цитрон. Преубав спој на слатки мириси.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи