My Shaldan Лимета


Цена:
149 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Свежа арома на лимон, споена со топлите и удобни ноти на меден ѓумбир, комбинираат за софистициран заплет на освежувачки чиста комбинација.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи