MFI USB Кабел за iPhone


Цена:
1,066 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Apple верификуван USB кабел за сите уреди.

  • Пренос на музика и податоци во неколку секунди
  • Можност за полнење или поврзување на сите Apple уреди
  • 1.2м долг кабел

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи