Mariner Течен Мирис во Шишенце


Арома: Ванила
Цена:
129 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Уникатниот дизајн на шишарка и долготрајниот мирис на Mariner мирисите го направија овој производ најчест избор за младите возачи. 

Можеби се запрашувате "Што ако се истури шишето?" но не се секирајте, Mariner мислеше на секој детал. Овие мириси имаат специјален патентиран систем за закачување што ја елиминира секоја шанса за истурање на течностите од внатре.

Достапен во повеќе ароми!

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи