Батерија Long WP 4-6 6V 4Ah


Цена:
599 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Напон: 6V

  • Капацитет: 4Ah

  • VRLA AGM технологија, без одржувања

  • Без течен електролит

  • Можност за монтирање во било која положба

  • Димензии(ДхШхВ): 70х47х106

  • Наменета за електрични ваги, батериски ламби, рефлектори, детски играчки. 

 

 

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи