К2 Ultra cut полир паста 100мл

Liquid error (product-info line 70): -Infinity

Цена:
195 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

  • Полир паста за отстранување на гребнатини.
  • Ефикасно и сигурно ги отстранува сите гребнатинки и несовршености на офарбаната површина на возилото.
  • Обезбедува многу фина површина.
  • За сите видови бои.

Видео со упатство за употреба:


Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи