K2 TURBO 250гр полир паста


Цена:
389 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

K2 TURBO пастата е апсолутен лидер во продажбата меѓу производите за одржување 
на лакови. Производот е модерен и тестиран од милиони задоволни клиенти
во 30 земји.
Содржи NANOTECH специјални наночестички К2. Благодарение на ова, лесно ги отстранува

дури и најмалите гребнатини, избришаниот лак, дамките од масло, асфалтот и остатоците
од инсекти. Лесно се нанесува и не бара многу труд при полирање.
На лакот му дава сјај на огледалото. Идеален за сите видови лакови: акрилни,
метализирани и бисерни. К2 Турбо пастата го има ПРОИЗВОДОТ СО СЕРТИФИКАТ издаден од PZH
во Варшава.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи