К2 Тапис активна пена


Тип: Атомизер 770мл
Цена:
259 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Производ за чистење на сите видови на ткаенини (текстил, винил, велур, мебел-штоф, тепих и др.).

  • Брзо и ефикасно чисти мрсни и останати флеки.
  • Лесно се употребува.
  • Ги елиминира непријатните мириси.
  • Достапен во две опции: 600мл - спреј и 770 мл. атомизер

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи