K2 Fresh Key Освежувач


Мирис: Зелен Чај
Цена:
85 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Лесен и пријатен мирис што се закачува. Мирисот постепено се впива во хартијата, притоа испуштајќи пријатна арома на мандарина, зелен чај и ванила низ целиот автомобил.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи