K2 Deocar Освежувач - Фарен 700мл


Цена:
506 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

K2 Deocar е професионален освежувач за воздух со висока ефикасност при отстранување на непријатните мириси, благодарејќи на високи концентрации од составот, како во парфемите. Хипоалергенски - содржи посебни супстанци препорачани за луѓето со алергии. Едно пакување од 700мл може да се користи околу 1000 распрскувања.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи