K2 Cosmo Ocean


Цена:
176 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Освежувач на воздух во кола со распрскувач. За сите оние кои ценат елегантен стил. К2 Космо успешно го апсорбира и неутрализира непријатниот мирис во вашиот автомобил, и го заменува со освежителен и долготраен мирис.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи