K2 BONA микрофибер крпа 40*40цм


Цена:
259 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Специјално развиен за полирање на автомобили и сушење на прозорци, 
шофершајбни и каросерија.
Поради својата микроскопска структура, има невообичаени својства за чистење.
Може да апсорбира неколку пати повеќе отколку што тежи самата.
Не остава никакви траги или гребнатини.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи