К2 Алухром полир за метал - 300мл


Цена:
194 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Одлична паста за полирање на сите метални површини: алуминиум, сребро, злато, бронза, нерѓосувачки челик, итн.

Посебно е погодна за одржување на алуминиумски делови(фелни и сл.)

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи