JP MOTO - YTZ14-S (MF)


Цена:
2,999 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Капацитет: 11 Ах
Волти: 12 V
Почетна моќност: 140 A(EN)
Поларитет: лево+
Апликации:
Гаранција: 6 месеци
Димензии ДxШxВ (во mm): 150x87x110
Тежина: 3300гр
AGM батерија
Високи перформанси

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи