Fifo 2,13м УСБ Кабел Тип Ц


Боја: Бел
Цена:
459 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

USB кабел со Type-C приклучок

2.13м долг.

Префрла слики и музика во само неколку секунди.

Полни или синхронизирај.

Достапен во две бои: Црн и Бел.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи