FIFO Кабел во Боја Микро УСБ 2.13м


Цена:
459 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

USB кабел со Микро УСБ приклучок.

2.13м долг.

Префрла слики и музика во само неколку секунди.

Полни или синхронизирај.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи