Armor All Ултра Абсорбент Крпа


Цена:
274 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Направена со издржлив ПВА материјал, оваа крпа функционира како супер-апсорбирачки сунѓер за целосно да ја впие сета вода.

  • Многу издржлива
  • Се маневрира и апсорбира вода со леснотија.
  • Изработена од ПВА (Поливинил Алкохол) што значително ја зголемува можноста да впива вода.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи