Armor All Микрофибер Крпа 6 во 1


Цена:
419 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Дајте му на вашето возило професионален и светнат изглед.

Armor All Микрофибер крпа во пакување од 6.

  • Нежно ја крева нечистотијата и прашината со леснотија
  • Исклучителна апсорпција
  • Мека, нежна, без гребење и без влакна
  • Лесна нега - може да се пере во машина и да се суши
  • Погоден за автомобили и домаќинства

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи