Armor All Марамчиња за Чистење На Маска - Мат


Цена:
186 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

 

Вашето возило трпи секојдненвно оштетување од елементи како УВ и оксидација. Оригиналните бришачи Armor All® Original Protectant обезбедуваат докажана заштита и сјај  - сето тоа со практичноста на марамче за еднократна употреба.

Како неприкосновен лидер во заштитата, Armor All прецизно изработи средство за бришење што дава извонредни резултати - доволно добри за сите оние кои припазуваат на најситните детали во нивниот автомобил.

  • Чисти нечистотија, прашина и остатоци
  • Се бори против кои бледнеење, стареење и напукнување
  • Го враќа длабокиот, богат изглед на вашето возило
  • Помага во обновување на винил, гума и пластика со мат завршница

 

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи