Armor All Крпа За Полирање


Цена:
174 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Дадете му на вашето возило професионален и светнат изглед.

Armor All Polishing Cloth крпа за полирање.

  • Мека, нежна, без гребење и без влакна
  • Помага да се постигне професионален сјаен финиш
  • Лесна нега - може да се пере во машина и да се суши
  • Погодна за автомобили и домаќинства
  • Супер нежна за да го истакне сјајот на вашиот автомобил

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи