ARMOR ALL брз течен полир со пумпица 500мл


Цена:
797 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Направен со вистински карнауба восок, Спрејот со детали за восок 
Armor All® го подобрува сјајот на вашиот автомобил со дополнителна
заштита од водени мониста. Тоа е еден од нашите најдобри восоци за
прскање со детали за отстранување на нечистотијата и нечистотијата
помеѓу миењето. Ја подобрува богатата боја на вашето возило. Овозможува неверојатен сјај за тој „штотуку депилиран“ изглед. Отстранува нечистотија, водени точки и прашина. Може да се нанесува на влажни или суви површини и на директна сончева светлина. Безбедно за употреба на стакло.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи