Armor All Автошампон Со Восок 1л.


Цена:
686 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Ultra Shine Wash & Wax е развиен со користење на најнапредните технологии во моментов. Нашата сопствена мешавина на средства за чистење, површински мазива и вистински восок од карнауба е апсолутно загарантирана да ги исполнува највисоките стандарди.

  • Овозможува неверојатен сјај на Armor All®
  • Нежно ја крева нечистотијата што може да предизвика гребнатини
  • Овозможува сјај како огледало
  • Ја открива длабоката, сјајна боја на вашето возило

Упатство на употреба:

  1. Користете го на ладна кола, по можност под сенка.
  2. Исплакнете го автомобилот за да ја избришете лесната прашина.
  3. Истурете од шампонот во сад и промешајте со вода. (отприлика 10ml на литар вода)
  4. Исчистете го вашиот автомобил со сунѓер или четка.
  5. Исплакнете, потоа избришете ја веднаш со сува, нежна крпа или еленска кожа.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи