Хендс Фри Слушалки 3.5mm


Цена:
377 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

FIFO Хендс Фри Слушалки со on/off контроли.

  • Даваат богат и префинет звук
  • Компатабилни со сите уреди што имаат 3.5mm приклучок
  • Одличен микрофон за повици и видео разговори
  • Достапни во повеќе бои.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи