ФИФО Мини Троен Полнач За Кола 2 УСБ + 1 Тип Ц


Боја: Бел
Цена:
614 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

ФИФО Ултра Брз троен полнач за кола со 2 УСБ порти и една Тип Ц порта.

Овој троен полнач за во кола нуди ефикасен и брз начин да наполните повеќе уреди од еднаш. Дизајниран е со цел да биде што попрактичен и поефикасен додека сте на пат. Имајќи го во предвид одличниот квалитет и гаранцијата од ФИФО производите, лесно може да се види зошто овој производ е омилен на милиони корисници ширум светот.

Достапен во повеќе бои.

 

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи