Литиумска батерија CR1616 3V


Цена:
55 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Lithium battery- CR1616, 1pc/bl.,3V
VX PRO Power batteries

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи