К2 Ултравакс полир паста - 300мл


Цена:
389 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

K2 ULTRA WAX е високо-квалитетен, универзален восок во форма на паста дизајниран за сите типови на бои со кој што можете да ја полирате вашата кола.

Специјалната формула содржи природен КАРНУБА восок кој ја обновува бојата и го прави вашиот автомобилот "како нов."

  • Длабок сјај
  • Долгорочна заштита.
  • Го добивате во сет со сунѓерче за нанесување.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи