К2 Болд спреј за гуми 600мл


Величина: 600мл
Цена:
449 Ден.

Вклучено ДДВ

Залиха:
На залиха

Опис

Сензационален производ за нега и изглед на гумите. Содржи посебни силиконски полимери за исклучително посебен сјај. Не остава флеки и обезбедува долгорочна заштита од матирање,избледување и пукање.

Зошто да го одберам К2 Болд?

- Лесен за употреба

- Висока ефикасност

- Заштита од секакви временски услови и нечистотија

- Хидрофобен ефект (не се меша со вода)

- Можеш да го нанесеш со марамче, сунѓер или четка

Упатство за употреба:

1. Растресето го добро пред употреба.

2. За максимален ефект нанесето го спрејот на чиста и сува гума.

3. Оставете го да се исуши на површината на гумата.

Можеби ќе ви се допадне...

Разгледувани производи